Izvor: Studentska služba

Spisak studenata I grupe – Nataša Kankaraš

Predavanja I grupe studenata iz predmeta Engleski jezik 1 biće održavana utorkom, u periodu prvog, drugog i trećeg časa, od 09:00 do 11:25h.

  1. Aleksandar Aleksovski 131/19
  2. Aleksandra Mitrović 019/19
  3. Aleksandra Petrović 110/19
  4. Aleksandra Stojanović 055/19
  5. Anastasija Nikolić 052/19
  6. Anastasija Savić 026/19
  7. Anastasija Simić 039/19
  8. Andrijana Topuzović 007/19
  9. Anđela Eraković 065/19
  10. Anđela Govedarica 005/19
  11. Anđela Janković101/19
  12. Anđela Mirković 109/19
  13. Anja Belić 035/19
  14. Anja Milošević 130/19
  15. Borislav Vranješ 042/19
  16. Boško Momčilović 063/19
  17. Đorđe Milovanović 085/19
  18. Đorđe Oreščanin 098/19
  19. Ilija Jorović 066/19
  20. Isidora Dodić 092/19
  21. Ivana Lalić 037/19
  22. Janko Pavlović 008/19
  23. Jelena Dmitrović 103/19
  24. Jelena Stevanović 070/19
  25. Jovan Mandić 024/19
  26. Jovana Rajin 058/19
  27. Jovana Spasojević 142/19
  28. Kristina Rogović 010/19
  29. Kristina Stepanović 018/19
  30. Krstina Marjanović 029/19
  31. Ksenija Lazović 105/19
  32. Luka Radivojević 053/19
  33. Maja Kukulović 060/19
  34. Marija Puzović 113/19
  35. Marijana Mošić 104/19
  36. Marta Ćirić 021/19
  37. Marta Zlatić 016/19
  38. Matija Matić 096/19
  39. Matija Pavelić 069/19
  40. Milan Milivojević 003/19
  41. Milan Miljković 028/19
  42. Milan Šolak 080/19
  43. Milena Stanojević 050/19
  44. Milica Jovanović 126/19
  45. Milica Ristić 093/19
  46. Miloš Đorović 089/19
  47. Miloš Mijačević 023/19
  48. Miloš Vidojević 034/19
  49. Mina Milivojević 076/19
  50. Natalija Bajović 075/19
  51. Nemanja Mišić 015/19
  52. Nemanja Žerađanin 030/19
  53. Nevena Milić 012/19
  54. Nikola Bajović 074/19
  55. Nikola Đerić 025/19
  56. Nikola Milunov 137/19
  57. Olja Ilić 118/19
  58. Pavle Živojinović 017/19
  59. Relja Boškić 049/19
  60. Sara Bubić 067/19
  61. Sara Mihajilović 059/19
  62. Sara Potkonjak 009/19
  63. Sava Krstić 134/19
  64. Slaviša Kojić 115/19
  65. Slobodan Đorđević 119/19
  66. Stefan Jugović 107/19
  67. Stefan Mik 088/19
  68. Stefan Terzić 013/19
  69. Stepa Tanasković 036/19
  70. Tamara Filipović 046/19
  71. Tea Piljak 047/19
  72. Teodora Isailović 011/19
  73. Tijana Videnović 124/19
  74. Uroš Isailović 057/19
  75. Uroš Žerađanin 031/19
  76. Viktorija Supanič 006/19
  77. Vuk Milenković 117/19

 

Spisak studenata II grupe – dr Marijana Rašković

Predavanja II grupe studenata iz predmeta Engleski jezik 1 biće održavana utorkom, u periodu petog, šestog i sedmog časa, od 12:40 do 15:05h.

  1. Anđela Vukadinović 038/19
  2. Andrej Obradović 054/19
  3. Andrijana Stojanović 048/19
  4. Bojana Božinić 129/19
  5. Danilo Babović 064/19
  6. Darko Tomić 100/19
  7. David Špengler 099/19
  8. Dejan Bujić 061/19
  9. Dejana Babić 108/19
  10. Dimitrije Doktor 082/19
  11. Đorđe Taševski 044/19
  12. Dušan Šarac 083/19
  13. Emilija Vučelić 120/19
  14. Filip Dojčinović 032/19
  15. Ivan Franović 022/19
  16. Jovana Kaluđerović 002/19
  17. Kristina Pavlović 122/19
  18. Lazar Drekić 071/19
  19. Lazar Topolić 051/19
  20. Liza Smiljanić 027/19
  21. Luka Jelić 072/19
  22. Marina Nikolić
  23. Marinko Mijatović 094/19
  24. Mihailo Radonjić 014/19
  25. Milica Šarac 084/19
  26. Milovan Janković 102/19
  27. Mina Miloradović 020/19
  28. Nemanja Lale 073/19
  29. Nenad Vasić
  30. Nikola Popović 111/19
  31. Noa Fišer 097/19
  32. Petar Ivošević 090/19
  33. Petar Jović 079/19
  34. Sara Stanojević 081/19
  35. Stefan Blagojević 062/19
  36. Tamara Kanjevac 133/19
  37. Tanja Plavšić 068/19
  38. Tijana Burkeljc 106/19
  39. Vasilisa Denda 078/19
  40. Vuk Kovačević 043/19