Izvor: Studentska služba

Obaveštavaju se studenti prve godine da će se ispit iz predmeta Sociologija polagati u tri grupe i to:

I grupa, 21.01.2019. u 9:30h

1. Jovana Vicentijevic 19. Filip Radosavljevic 37. Andrija Miletic
2. Natasa Maljkovic 20. Jovan Radanov Radicev 38. Aleksandra Andjelic
3. Andjela Djordjevic 21. Milos Sedlan 39. Aleksandra Pantic
4. Matija Kojic 22. Zorana Scepanovic 40. Danilo Cvorovic
5. Nikoleta Drincic 23. Vanja Samardzic 41. Anja Dolicanin
6. Lazar Faraga 24. Dunja Vujanic 42. Danilo Kovacevic
7. Luka Stevic 25. Branislava Mitrovic 43. Danilo Tubin
8. Marija Babac 26. Marija Ilic 44. Dejan Neskovic
9. Alen Dragin 27. Nikolija Stojicic 45. Despot Djokic
10. Nikola Krnjic 28. Zivota Radojcic 46. Djordje Matic
11. Nadja Veselinovic 29. Katarina Popov 47. Djordje Zivkov
12. Andjela Jevtic 30. Milos Pavlovic 48. Djurdjina Lackovic
13. Jelena Danilovic 31. Tamara Petrovic 49. Filip Bubonja
14. Barbara Subotic 32. Biljana Milovanovic 50. Filip Djilas
15. Uros Ivkovic 33. Dalibor Vukic 51. Helena Vlahovic
16. Nadja Valjarevic 34. Andjela Andjelic 52. Isidora Martinovic
17. Jovana Malisic 35. Aleksandra Petrovic
18. Damjan Maletic 36. Anastasija Popovic

….

II grupa, 29.01.2019. u 09:30h

1. Miodrag Pavkovic 19. Maja Cemerikic 37. Nemanja Adamovic
2. Milutin Nikolic 20. Marija Savic 38. Nikola Simic
3. Ksenija Zgonjanin 21. Marko Mitrovic 39.Nikola Unkovic
4. Aleksa Pavlovic 22. Martin Bezinarevic 40. Olivera Velimirovic
5. Matija Jankovic 23. Milan Dragacevic 41. Pavle Radicaj
6. Ivan Momcilovic 24. Milica Aleksic 42. Petar Petrovic
7. Ivana Lesandric 25. Milica Asanovic 43. Sandra Milovancevic
8. Ivana Micic 26. Milica Cejovic 44. Sara Radovanovic
9. Jelena Todorovic 27. Milica Citakovic 45. Sladjana Rakic
10. Katarina Radenovic 28. Milica Ristic 46. Sofija Uskokovic
11. Mateja Kostic 29. Milica Savic 47. Stefan Milosevic
12. Lazar Jaksic 30. Nikola Milikic 48. Stefan Milovanovic
13. Ljubica Slavkovic 31. Milos Paunovic 49. Stefan Stevanovic
14. Luka Milosevic 32. Milos Radojicic 50. Strahinja Nikolic
15. Luka Mladenovic 33. Mladen Nikolic 51. Tamara Cvetanovic
16. Luka Radovanovic 34. Natalija Miljkovic 52. Tamara Maksimovic
17. Luka Todorovic 35. Natalija Terzic
18. Maja Broz 36. Nedjo Krvavac

…..

III grupa, 11.02.2019. u 09:30h

1. Tamara Morar 19. Aleksandar Lukic 37. Vanja Bojanic
2. Tamara Tmusic 20. Milos Krivokapic 38. Dejana Kaurin
3. Teodora Njegomir 21. Luka Zivojinovic 39. Nikola Kalanj
4. Una Zdravkovic 22. Vladimir Vucicevic 40. Milos Zizic
5. Uros Karan 23. Tea Nikolic 41. Nemanja Zejakovic
6. Uros Popovic 24. Georgije Djordje Carevic 42. Filip Matovic
7. Uros Sretenovic 25. Sofija Novakovic 43. Miona Prica
8. Veljko Ljuboja 26. Valentina Bozinovic 44. Andrijana Anakijev
9. Viktor Mladenovic 27. Mina Kecman 45. Milena Ciric
10. Zeljko Markanovic 28. Iva Kovacevic 46. Nevena Sakic
11. Zoran Kerkez 29. Svetislav Maric 47. Sara Borozan
12. Zoran Zubic 30. Petar Miocinovic 48 Tatjana Stanisic
13. Jadranka Koncar 31. Filip Zigic 49. Stefan Markovic
14. Anastasija Petrovic 32. Marko Panic 50. Isidora Stojanovic
15. Nikola Smakic 33. Marko Popadic 51. Strahinja Nikolic
16. Djordje Matic 34. Petar Andjelkovic
17. Nikola Knezevic 35. Sara Pikulic
18. Anamarija Mandic 36. Stefan Ashreir

….

Studenti nemaju mogućnost da menjaju grupe, odnosno ispit iz Sociologije mogu polagati isključivo u terminu prema priloženom spisku.

Studenti starijih godina, koji nisu položili Sociologiju, ispit polažu u terminu prema rasporedu ispita, odnosno 21.01.2019. godine u 09:30h.

Predmetni nastavnik